Wybierz swój kraj i język / Choose your country and language: Close


Gdzie kupić

Zapytaj naszego eksperta

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Skorzystaj z
formularza kontaktowego
lub zadzwoń, tel:
+48 (034) 360 46 94

Poznaj bliżej zastosowania naszych produktów zapoznaj się z zakładką "dopasuj produkt".

Dlaczego produkty Hufgard

Przede wszystkim doświadczenie

P&T Zaprawy Techniczne posiada szeroki program oferowanych produktów i wieloletnie doświadczenie w zakresie mas zalewowych i systemów naprawy oraz kosmetyki betonu. Dzięki temu jest w stanie zaoferować najlepsze techniczne i ekonomiczne rozwiązania dla praktycznie wszystkich przypadków zastosowań w tym sektorze.

Wsparcie i pełne doradztwo

Oznacza to dla P&T Zaprawy Techniczne obecność i uchwytność naszych pracowników w każdym miejscu, a także pielęgnowanie stałych osobistych kontaktów z klientami. Nasi doradcy techniczno-handlowi ustawicznie obserwują potrzeby rynku i udzielają doradztwa technicznego na najwyższym poziomie. Człowiek ma decydujący wpływ na jakość świadczonych usług, dlatego też P&T Zaprawy Techniczne wymaga od swoich współpracowników zarówno wysokich kwalifikacji i kompetencji, jak również zaangażowania, elastyczności, kreatywności i ciągłej gotowości do podnoszenia swoich umiejętności i dokształcania się.

Stawiamy na rozwój technologii

Stale trwający rozwój niezbędnych innowacji jest oczywisty. Osobliwość skutecznych rozwiązań polega na ich wyznaczaniu w zauważalnie prosty, ale jednocześnie dominujący sposób. Wyłapuje się fakty z praktyki dnia codziennego i w prosty sposób wprowadza się je w życie. Efektem tego jest albo nowy produkt, ekonomiczna technika zastosowania, ulepszone opakowania albo sprawniejsza logistyka. Te osiągnięcia nie są sprawą przypadku lecz ciągłym procesem ukierunkowanym na zapewnienie użytkownikowi decydującej przewagi w jego poczynaniach. Dlaczego P&T Zaprawy Techniczne inwestuje w rozwój nowych produktów, w ciągłą rozbudowę kompetencji doradczych, w kształcenie i dokształcanie swoich pracowników, w intensywne szkolenie swoich partnerów handlowych i tworzenie możliwie najlepszej logistyki? Odpowiedź jest bardzo prosta: chcemy, abyście Państwo – nasi Klienci byli zadowoleni. Posiadamy dobre argumenty i jeszcze lepsze rozwiązania.

 

do góry strony